B.C. Broekhin - Geslaagd 2017

Het was voor menigeen erg spannend.

De hieronder genoemde leerlingen zijn

 Geslaagd!!!

In Reuver zijn 2 leerlingen cum laude geslaagd!
In Swalmen is 1 leerling cum laude geslaagd!

 

4A Madina Amin  
  Kelly Bloemers  
  Iva aan de Brugh  
  Rachel Coopmans  
  Aaron Derix  
  Mijke van Dijk  
  Iris Eggels  
  Selina de Groot  
  Simon Huizenga  
  Fenna Huybrechts  
  Ilse Janssen  
  Cynthia Levels  
  Demica Peelen  
  Trevor Peeters  
  Romy Poulissen  
  Menno Steeghs  
  Juul Verstappen  
  Bo van Wijlick Cum Laude
     
4B Ferd Beek  
  Cas van den Borst  
  Regine Coopmans  
  Sara Hedhili Cum Laude
  Jens Hendriks  
  Lynn Hendriks  
  Stijn Houwers  
  Vera Huizinga  
  Lisa Janssen  
  Philip van Lomm  
  Fieke Luttels  
  Gwenn Meusen  
  Sten Simons  
  Tom Smeets  
  Jim Smets  
  Anouk Smits  
  Carlos Steeghs  
  Sanne Vaessen  
  Romy Verfürth  
     
4HV Max Cup  
  Savannah van Eijsden  
  Jeroen Killaars  
  Joost Luttels  
  Asmae El Moussaoui  
  Etienne Ottenheim  
  Jasper Pluk  
  Timo Raijer  
  Juan Sebastian Steeghs Daemen  
  Sam Swinkels  
     
4TN1 Ania van Cleef  
  Ismael El-Maïmouni  
  Rody Gommans  
  Kevin Killaars  
  Rick Reinders  
  Lars Simons  
     
4TN2 Siem van Alphen  
  Mari Balendonck  
  Thom Huyskens  
  Lance Janssen  
  Bo Kelleners  
  Dante Reijans  
  Niels Reuvers  
  Daniël Sanders  
     
4VCT Nick van Gils  
  Nathaniel Hofman Cum Laude
  Dennis Keuren  
  Tim Kwakkel  
  Deejay Leenders  
  Ian Sanders  
  Kevin Straatman  
  Max Wanten  
     
4VCZ Lisa Breit  
  Joanne Corbie  
  Amy Geraedts  
  Alessandra Hoefsmit  
  Janelle Jansen  
  Kim Mennen  
     
4VZ1 Ilham Ajhoun  
  Femke Burhenne  
  Isis Eedel Bloedt  
  Sanne Rietra  
  Sharon Steeghs  
     
4VZ2 Gitane Coffa  
  Lisa Cuijpers  
  Feride Elkoca  
  Dian Franssen  
  Nurseda Genc  
  Loek Hamers  
  Shahrzad Hamzhzade  
  Lotte van der Heiden  
  Ilse Heldens  
  Renske Huyben  
  Neelke Muijsenberg  
  Guusje Pakbier  
  Marije Pennings  
  Isha Sillen  
  Fleur Stinissen  
  Ibsitu Usman  
  Fabiënne Weijers  
  Eefje Willems  
     
TrajectS Lamyae Feddahi  

Overig nieuws

  • EHBO

    Op maandag 3 juli gaan de leerlingen van 1 VCZ en 2 VCZ EHBO-examen doen.Als

    Lees meer...

  • Activiteitendag 3e-jaars

    Op donderdag 6 juli a.s. organiseren wij voor alle 3e-jaars leerlingen een activiteitendag.Deze dag zal

    Lees meer...

  • Geslaagd 2017

    Het was voor menigeen erg spannend. De hieronder genoemde leerlingen zijn  Geslaagd!!!

    Lees meer...

  • Ouderpanel

    Graag nodigen wij u van harte uit om deel te nemen aan het ouderpanel dat plaatsvindt

    Lees meer...

  • Survivalkamp

    Hierbij de laatste informatie over het survivalkamp van de 2e-jaars leerlingen.Tijdens het survivalkamp worden wij

    Lees meer...

  • Activiteitenweek juni 217

    Schema activiteitenweek. (Klik op de activiteit voor de bijbehorende brief.)  

    Lees meer...

  • Galabal

    Op woensdag 24 mei a.s. organiseert de school het galafeest voor onze eindexamenleerlingen van de locaties Swalmen

    Lees meer...

  • Informatieavond reis Berlijn

    Graag willen wij u en uw zoon/dochter uitnodigen voor de laatste inlichtingenavond betreffende de reis naar

    Lees meer...